o nas

Twoja przemiana w naszej klinice medycyny estetycznej w Szczecinie.
Poznaj tajemnicę piękna, którą kryje medycyna estetyczna!

Misja

Z pasją i zaangażowaniem!

Naszą misją jest pomaganie naszym pacjentom osiągnąć swoje cele związane z pięknem i samopoczuciem. Dążymy do tego, aby dostarczać najwyższej jakości usługi medycyny estetycznej, oparte na naukowych podstawach i najlepszych praktykach.

Chcemy tworzyć miejsce, które jest symbolem jakości, innowacji i profesjonalizmu w dziedzinie medycyny estetycznej. MEDESTETIC-CLINIC dąży również do nieustannego doskonalenia i poszerzania zakresu oferowanych usług, by zadowolić naszych pacjentów.

dr gracka-chrzanowska-wlascicielka medestetic-clinic-w szczecinie

medestetic clinic

Nasze usługi

Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych, mających na celu uzyskanie naturalnych efektów, takich aby nie zmieniać wyglądu twarzy, ale go delikatnie poprawić i odświeżyć. W Medestetic Clinic możesz zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, uporać się z nadpotliwością, odmłodzić się dzięki zastosowaniu takich zabiegów jak:

 • botoks i wypełniacze
 • mezoterapia
 • powiększanie ust
 • nici liftingujące
 • usuwanie zmarszczek i wiele innych

Zajmujemy się także leczeniem otyłości i migreny przewlekłej. Prowadzimy terapie regeneracyjne osoczowe i z komórek macierzystych. Oferujemy usługi dietetyka klinicznego. Zapewniamy komfort, przyjazną atmosferę i pełną dyskrecję.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Doświadczenie i Profesjonalizm

Nasza klinika to miejsce, gdzie medycyna estetyczna spotyka się z doświadczeniem. Działamy od 2008 roku, wieloletnie doświadczenie pozwala nam bardzo dobrze zdefiniować Twój problem estetyczny i dobrać najkorzystniejszą terapię.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest naszym najwyższym priorytetem. Przestrzegamy ściśle normy i standardy medyczne, co zapewnia Tobie komfort i spokój podczas każdego zabiegu.

Nowoczesne Technologie

W naszej praktyce opieramy się na nowoczesnych technologiach i technikach zabiegowych, potwierdzonych naukowo. Stosujemy wyłącznie certyfikowane, oryginalne produkty.

Indywidualne Podejście

Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent jest wyjątkowy. Dlatego każdy zabieg dostosowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest osiągnięcie naturalnych i harmonijnych rezultatów.

certyfikaty

Certyfikacja Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

certyfikat medycyny estatycznej i anti-aging
 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie – specjalista medycyny rodzinnej
 • Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej, nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej UIME
certyfikat podyplomowej szkoly medyczne
 • Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej – praca dyplomowa pt. „Nadmierne opalanie się jako zachowanie ryzykowne prowadzące do tanoreksji i raka skóry”
 • Członkini Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging
 • Członkini Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej