zabieg

Nucleofill

Nucleofill

Lifting na poziomie komórkowym

To preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Innowacyjny zabieg z użyciem tego produktu działa na trzech poziomach:

  • liftingu
  • antyoksydacji
  • nawilżenia

To niepowtarzalne potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy (fragmenty DNA, RNA), które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. To niepowtarzalne potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill jest synonimem innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy (fragmenty DNA, RNA), które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

nucleofill-bio-stimulator
Pierwszy kierunek działania:

to receptory na komórkach tzw. fibroblastach. Inicjowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny co powoduje zagęszczenie, pogrubienie oraz wzrost napięcia skóry wraz z jej delikatnym uniesieniem.

Drugim mechanizmem jest:

„wymiatanie” wolnych rodników będącymi toksycznymi cząsteczkami, które powstają na skutek przewlekłego stresu, palenia papierosów czy opalania się – jest to działanie antyoksydacyjne preparatu.

nucleofill-logo
Trzeci mechanizm polega :

na wiązaniu przez polinukleotydy wody, co zapewnia długotrwałe i osmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza?

Podczas gdy twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, zacznie się regenerować oraz ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która w efekcie stanie się promienna i dobrze nawilżona. Poprawi się jej koloryt, a najdrobniejsze zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny, ale delikatny i naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

nucleofill-przed-po-zabiegu

Dla kogo przeznaczony jest ten preparat?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie pewne objawy starzenia skóry, takie jak: utrata elastyczności, szarzenie i brak blasku, wysuszenie, zmęczenie. Zabieg preparatem Nucleofill można wykonać niezależnie od wieku pacjenta, rodzaju jego skóry a także o każdej porze roku.

Jaki jest skład produktu Nucleofill?

Produkt jest całkowicie naturalny co tłumaczy jego wysoki profil bezpieczeństwa. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jaki wygląda zabieg?

Lekarz wprowadza Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) do skóry właściwej, zgodnie z protokołem zabiegowym. Zabieg nie jest specjalnie bolesny, ale niezbędne jest znieczulenie miejscowe dla większego komfortu pacjenta. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, może się pojawić delikatny obrzęk, rumień lub siniak, a także teoretycznie może pojawić się reakcja alergiczna. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 2-4 zabiegów co 4 tygodnie. Wyłącznym dystrybutorem produktu jest firma Croma Pharma.